Pramogos

Yra metas dirbti ir yra metas pramogauti. Mes, MadBay komanda, esame šventai įsitikinę, kad vieno su kitu maišyti nedera, todėl savo oazėje pasirūpinome, kad net akimirkai mūsų svečių mintys negrįžtų į uždaras erdves. 

Viskas, ką reikia žinoti – žemiau, o potyrius ir emocijas pažadame dovanoti vos tik mus aplankysite! 

Smėlio papludimys

Išsiilgusiems saulės, pažadame smėlėtą paplūdimį ir smaragdinio vandens glėbį. Poilsis be spūsčių,  kruopščiai prižiūrimoje aplinkoje.

Madbay smėlio paplūdimys yra puiki vieta praleisti šiltas vasaros dienas, pasimėgauti saulės voniomis bei atsigaivinti. Nuo 2023 metų sezono paplūdimys yra prailgintas, taigi poilsiautojai gali ilsėtis komfortabiliau. Du lieptai itin džiugina mažuosius plaukikus.

Kaina

Paplūdimys yra mokamas visomis savaitės dienomis.

Darbo laikas

I-VII: 10:00-22:00

Taisyklės

Saugaus elgesio vandens telkinių vandenyje ir paplūdimiuose reikalavimai

Atsisiųsti Taisyklės

Kempingas

Tie, kurie negali atsispirti gamtos kerams ir dievina vakarus po atviru dangumi, atgaivą randa MadBay kempingo erdvėje. 

Stovyklos

Madbay parkas yra sutvarkytos ir nuolat prižiūrimos gamtos kampelis, kuris ypatingai tinka įvairioms vaikų ar suaugusių dieninėms stovykloms bei išvykoms. Nuomojame erdvę stovyklų rengėjams bei suteikiame prieigą prie:

Susidomėjus vieta stovykloms, susisiekite:

Renginiai

Vasaros savaitgaliais, kai daugelis išsiilgsta papildomo peno sielai, terasoje yra organizuojami gyvo garso akustiniai koncertai, apie kurių grafiką šiuo metu galite sužinoti bare arba skambinami telefonu.

Staliukų rezervacija vykdoma telefonu +37063000618

Baro Darbo laikas:

I-V: 10:00 - 22:00
VI-VII: 10:00-22/23:00

Maisto icona

Virtuvės darbo laikas

I-V: 14:00 - 21:00
VI-VII: 12:00-22:00

Vaikų žaidimų aikštelė

MadBay didžiuojasi savo, kaip šeimos oazės reputacija. Pas mus laimės kampelį atras ne tik suaugę, bet ir mažieji svečiai. Modernioje žaidimų aikštelėje nepritrūks veiklos, o tėveliai galės stebėti šėliones saugiu atstumu.

Tinklinio aikštelė

Bene vienintelė sporto šaka, tobulai deranti su pajūrio atmosfera – tinklinis. Mūsų poilsio erdvėje įrengta specialiai šiam žaidimui pritaikyta aikštelė, viskas, ką turėsite pasiimti su savimi – gera nuotaika ir pasiryžimas laimėti.

Aikštelės rezervacija:

Valčių, vandens dviračių, irklenčių nuoma

Jei sunku atsispirti vandens pramogoms, bet šokinėjimas per bangas ne tavo sritis, pas mus gali išnuomoti valtį, vandens dviratį arba irklentę. MadBay teritorijoje galima galima pagauti lydekas, ešerius, starkius, lynus, raudes, kuojas, šamus.

Rezervacija:

-20% METINIUI ABONEMENTUI + SAUGYKLOS NUOMA DOVANŲ