Baras

Vaizdingoje poilsio pakrantėje yra įsikūręs jaukus Madbay lauko baras. Tai nuostabi vieta ne tik skanauti mėgstamus gėrimus, ragauti ką tik paruoštus patiekalus, bet ir mėgautis gamtos apsuptimi bei smaragdinio vandens horizontu visai netoli nuo miesto šurmulio. Vakarais, jaukiai įkurta terasa užburia romantika, kviečia leisti laiką draugų ar šeimos draugijoje. Savaitgaliais terasa džiaugiasi lankytojais nuo pat ryto ir išleidžia juos tik palydėjus saulę.

PRAMOGOS GAMTOJE VISAI DIENAI!

Baro gėrimais rūpinasi profesionalus barmenas, galintis surasti geriausią skonio derinį kiekvienam svečiui. Bare yra patiekiami karšti ir šalti nealkoholiniai bei alkoholiniai gėrimai.

Už maistą yra atsakingas daugiametę patirtį turintis Sinners Burgers įkūrėjas Laurynas. Savo ypatingo maisto kelionę pradėjęs Palangoje prieš 8-erius metus, Laurynas džiaugiasi atradęs naują vietą su saule ir bangomis. Jo virtuvės variklis yra seniai lietuvių kultūroje užgimę Grill ir BBQ patiekalai, kuriems jis suteikia šiek tiek Amerikietiško skonio.

Madbay terasa su vaizdu į vandenį – nuostabi vieta įvairioms asmeninėms bei įmonių šventėms, renginiams. Yra nuomojamos kelios erdvės, kurios šventės metu yra uždaromos nuo kitų lankytojų. Galimos papildomos paslaugos šventės metu: atskiro barmeno paslaugos, maisto tiekimas, Dj, dekoro paslaugos, vaikų animatoriaus paslaugos, Grill šašlykinė, tinklinio aikštelė ir pan.

Terasos nuomos kaina yra derinama individualiai.

Akustiniai koncertai

Vasaros savaitgaliais terasoje yra organizuojami gyvo garso akustiniai koncertai, apie kurių grafiką šiuo metu galite sužinoti bare arba skambinami telefonu.

Staliukų rezervacija vykdoma telefonu +37063000618

Baro Darbo laikas:

I-V: 10:00 - 22:00
VI-VII: 10:00-22/23:00

Maisto icona

Virtuvės darbo laikas

I-V: 14:00 - 22:00
VI-VII: 11:00-22:00